Kotły grzewcze na paliwa stałe

Kotły grzewcze na pellet i ekogroszek

Nasze propozycje urządzeń do produkcji ciepła obejmują kotły grzewcze na pellet i ekogroszek. Niezależnie od wybranego wariantu produkowane przez nas urządzenia cechuje innowacyjne podejście do projektowania różnych elementów kotła. Stosujemy np. specjalnie opracowane okładziny w postaci płyt ceramicznych izolujących drzwiczki kotła, które są dodatkowo uszczelnione tzw. szklanymi sznurami zaplatanymi z włókna szklanego. Dzięki różnym rozwiązaniom technicznym nasze kotły 5 klasy mogą również poszczycić się certyfikatami EcoDesign.

Wszystkie opracowywane przez nas urządzenia są projektowane z myślą o wygodzie użytkowników i możliwie najbardziej wydajnym spalaniu. Nasze konstrukcje wykorzystują rozmaite rozwiązania z zakresu automatyki kotłów CO. Stosujemy nie tylko pojemne zasobniki opału, ale także automatyczne podajniki. Wytwarzane przez nas kotły grzewcze zapewniają bardzo intuicyjne i łatwe sterowanie, a także możliwość kontrolowania różnych urządzeń zewnętrznych od pomp obiegowych po czujniki pogodowe.

Kotły grzewcze z podajnikami automatycznymi

Sprzedawane przez nas urządzenia to kotły grzewcze z podajnikami automatycznymi. Tego typu rozwiązania pozwalają na rzadsze uzupełnianie opału, ten bowiem jest pobierany ze specjalnego zasobnika i przekazywany bezpośrednio do komory spalania. Dzięki sprawnie funkcjonującym podajnikom używanie kotła jest łatwe i intuicyjne.