Zakład kotlarski TOMIKO od ponad 20 lat jest ściśle związany z branżą grzewczą i instalacyjną

Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala zaoferować Państwu szeroką gamę kotłów centralnego ogrzewania spełniających wszelkie wymogi bezpieczeństwa i uwarunkowania w zakresie standardów ekologicznych. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas kotły posiadają atesty ekologiczne oraz certyfikaty zaświadczające o ich prawidłowości.

 

worker while doing a welding with arc welder
worker while doing a welding with arc welder
worker while doing a welding with arc welder

icon-1

5 lat gwarancji

Produkowane przez nas kotły otrzymują gwarancję na 5 lat. W naszej ofercie znajdują się wyspecjalizowane i zautomatyzowane kotły z podajnikami opału z linii JOWISZ pracujące pod kontrolą niezawodnych sterowników temperatury jak również kotły zasypowe z regulowanym procesem spalania oraz kotły uniwersalne z naturalnym procesem spalania z linii SATURN i MERKURY.

 

icon2

Dostawa i transport

Oferujemy transport zamówionych kotłów na terenie całego kraju. Kotły dowozimy w ciągu kilku dni. Istnieje możliwość natychmiastowego dowozu kotła po ustaleniach telefonicznych. Posiadamy auta z windą przez co rozładunek kotła w Państwa będzie bardzo sprawny, szybki i bezproblemowy.

 

icon3

Montaż i dostosowanie

Nasza kompleksowa obsługa to jednocześnie fachowy montaż zakupionego u nas kotła. Aby zapewnić wydajne i bezproblemowe funkcjonowanie naszych jednostek grzewczych oferujemy pełen zakres usług montażowych wraz z kompletnym dostosowaniem Państwa kotłowni we właściwą infrastrukturę grzewczą i osprzęt. Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie, instalatorów oraz klientów indywidualnych.

calendar

Korzystna cena i szybka realizacja

Oferujemy bardzo korzystne warunki zakupu naszych produktów jak również szybkie terminy realizacji zamówień.

jowisz

Indywidualne zamówienia

Oprócz standardowej oferty wykonujemy również kotły na specjalne zamówienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

allegro

Zapraszamy na nasze aukcje na Allegro.

raty

Możliwość zakupu na raty.

fb

Polub nas na Facebooku.

Produkt najwyższej jakości

Aby zapewnić sobie odpowiednie ogrzanie domu lub innego lokalu użytkowego, wybierając kotły lub piece należy kierować się przede wszystkim ich mocą, jakością użytych materiałów oraz jakością wykonania. Naszą dewizą jest produkowanie kotłów, które sprostają Państwa oczekiwaniom. Dlatego też od wielu lat dostarczamy Państwu zawsze produkt najwyższej jakości wraz z najnowszymi rozwiązaniami techniki grzewczej. Nasze kotły można zamówić z odpowiednio dostosowanym kominem. Występują one w różnych wersjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawdź ofertę